SEAT Leon ST TGI již od 399 990 Kč!

Tato nabídka již není aktuální. Současné nabídky naleznete zde

Pořiďte si nový SEAT Leon ST TGI s pohonem na CNG již od 399 900 Kč s DPH!


Dopřávejte si jízdu a pečujte o životní prostředí.

Hybridní technika pohonu na zemní plyn a benzin v podání značky SEAT umožňuje stejnému vozu provoz na obě paliva, přičemž přednost má vždy stlačený zemní plyn. Díky tomu se nemusíte rozhodovat mezi hospodárností provozu, ochranou životního prostředí a maximálním potěšení z jízdy. S TGI budete mít všechno. 


Jezděte za 91 haléřů na kilometr s novým SEAT Leon ST již od 399 900 Kč s DPH!

 

Jezdit nenápadně je pozoruhodné

Vozidla s hybridní technikou pohonu na zemní plyn a benzin vypouštějí o 85 % méně emisí NOx a o 25 % méně emisí CO2. Hybridní technika kromě výhod pro životní prostředí získala několik ekologických ocenění a na mnoha trzích se na ni vztahují slevy, či osvobození od ekologických omezení. To znamená žádná omezení v dopravě a lepší jízdu.

 

 

 

 

 

 

Co vás nejvíce překvapí, už víte.

Stlačený zemní plyn je stejný plyn, který používáme v našich domovech, ale stlačený na necelé 1 % objemu. V mnoha městech na něj již jezdí autobusy. Hybridní vozy SEAT z naší široké nabídky splňují stejné standardy bezpečnosti a kvality jako ostatní naše modely a jsou 100% spolehlivé. Palivová čerpadla motorů TGI jsou vybavena bezpečnostním ventilem, který za všech okolností zaručuje dokonalé utěsnění. 

 

 

 

Akce je platná do 30. 4. 2018


V případě zájmu o více informací neváhejte kontaktovat náš prodejní tým SEAT:

České Budějovice
Český Krumlov

 

Top