ŠKODA Originální příslušenství

Ke každému modelu ŠKODA nabízíme široký sortiment originálního příslušenství.


Rozhodujete se pro designové úpravy vozu, nebo je pro vás důležitá snadná přeprava sportovního vybavení, či kladete důraz na bezpečnost a ochranu dětí v autosedačkách? ŠKODA Originální příslušenství vám vždy nabídne optimální řešení.

Všechny produkty příslušenství se vyznačují vysokou, testy prověřenou kvalitou a stoprocentní kompatibilitou s vozy ŠKODA. Na ŠKODA Originální příslušenství se tak můžete kdykoli spolehnout.

 

CITIGO                               CENÍK   FABIA                            CENÍK  RAPID                                 CENÍK RAPID SPACEBACK         CENÍK

 

 

OCTAVIA                            CENÍK  KAROQ                              CENÍK KODIAQ                             CENÍK SUPERB                            CENÍK

 


NAKUPUJTE POHODLNĚ Z DOMOVA

ŠKODA Dárkové předměty to jsou miniatury vozů, hračky, dětská odstrkovadla, jízdní kola, hodinky, cestovní zavazadla a kolekce oblečení. Nabídka dárkových předmětů se mění podle aktuální modelové řady a sezónnosti. Pořiďte si třeba stylové tričko Monte Carlo, nebo cyklistický dres v barvách ŠKODA! Pamatujeme i na vaše zvířecí členy rodiny. V nabídce tak najdete bezpečnostní pásy pro psy nebo ochranné potahy sedadel. Zkrátka vše, na co si vzpomenete i o čem jste možná dosud nevěděli.

 

V případě zájmu o více informací neváhejte kontaktovat náš tým ŠKODA:

České Budějovice
Tábor

 

Top