20. 04. 2022

„Musím zde vyzdvihnout profesionální a lidský přístup p. Šroma.
Firemní auta servisujeme i nakupujeme v sídle společnosti v jiné části republiky a já jediná jsem z JČ a vybrala jsem si před 2 lety CB auto, kde jsem maximálně spokojená.
Další služební vůz bude z CB auta a jsem ráda, že mohu tuto firmu a hlavně pana Šroma doporučit, cítím profi a přátelský přístup a o to přeci jde.
Díky za spolupráci - Jitka Štibicová”

21. 01. 2022

Dobrý den,

v srpnu r. 2021 jsem s mou dcerou ve Vaší společnosti koupila automobil VW GOLF. Chtěla bych poděkovat panu Lukáši Skřivanovi, který nám vůz prodával, za jeho trpělivost s námi, za jeho profesionální přístup, příjemné jednání a za to, že dodržel, co slíbil.

20. 08. 2021

Petr Písačka je člověk na správném místě – super zákaznický přístup obrovská ochota všechno urychlit (na auto spěcháme). Moc díky za takové lidi, veškeré papírování i testovací jízda během cca 30 minut.

P.V.

15. 08. 2021

Dobrý den,

rádi bychom Vám poděkovali za opravdu vstřícný přístup všech vašich zaměstnanců a zéjména Martina Slavíčka při zprostředkování koupě ojetého vozu. Přístup a jednání všech Vašich zaměstnanců bylo opravdu na úrovni, přátelský a vysoce profesionální.

Přeji hezký den a ještě jednou díky.

J.P. a A.R.

20. 07. 2020

Ještě jednou děkuji celému týmu servisu SEAT v ČB za opravu mého vozu včetně služby odvoz zákazníků. Vynikající přístup, lze jen chválit.

P. T.

30. 08. 2019

Dobrý den, pane Fišer,

jezdím k Vám do servisu CB Auto Tábor s vozidlem VW Caddy RZ: 5AC 5499. Volkswagen využívám ke každodenním jízdám po České republice v rámci svého zaměstnání. Tento rok jsem servis navštívila v létě již několikrát. Počínaje 2. 7. 2019 na tepování interiéru. Výsledek tepování nebyl příliš dokonalý, ale potěšilo mě vstřícné a empatické jednání vašeho zaměstnance pana Lelka.  Byla jsem opětovně vozidlem nucena 25. 7. 2019 navštívit servis Volkswagenu z důvodu trvale svítící kontrolky závady motoru. I když jezdím po celé České republice, ráda se vracím tam, kde je o mě profesionálně postaráno a to do CB Auto v Táboře za lidmi, kteří jsou profesionálové na svém místě. Opět musím vyzdvihnout vašeho technika pana Lelka, který moji Caddy nechal přednostně opravit a zapůjčil mi náhradní vůz. Chtěla bych tímto poděkovat za služby p. Lelka a p. Holického ze servisu CB Auto v Táboře.

S pozdravem,

L.K.

14. 05. 2019

Dobrý den,

letos na jaře jsem si koupil u vaší společnosti automobil Kia, a chtěl bych touto formou vyjádřit pochvalu Vašemu zaměstnanci panu Ing. Dubovi, za profesionální přístup, příjemné jednání a za to, že co slíbil to dodržel. Je vidět, že Vaše firma je v prodeji aut ještě jedna z mála, kde jsem se setkal s tak příjemným jednáním se zákazníkem.

Ať se vám daří!


S pozdravem
 

J.Ř.

09. 05. 2019

Dobrý den,

na konci dubna letošního roku jsme u Vás zakoupili vůz Seat Ateca. Prodejkyní byla slečna Táchová, které bychom touto cestou ještě jednou rádi poděkovali. Jednání bylo perfektní a profesionální už od prvního telefonického dotazu na vůz až po odevzdání starého vozu a odjezdu novým vozem. O vůz Seat Ateca jsme se zajímali i u jiných prodejců, ale u Vás zvítězil dokonalý přístup k zákazníkovi.

Přestože jsme z Příbramska a máme to k Vám dále,  budeme po této zkušenosti jezdit i do Vašeho servisu na pravidelné prohlídky.

Ještě jednou díky za perfektní služby.

 

S přáním příjemného dne

Ch.

01. 04. 2019

Vážený pane inženýre, 

 dne 25.3. 2019 jsme na vaší pobočce v Českých Budějovicích zakoupily dva automobily značky Mazda CX 5. Vozidla nám předával pan Vít Bravenec, vedoucí prodeje vozů. Rády bychom Vám sdělily, že jsme byly spokojeny s jeho velmi přívětivým přístupem, věcnou a srozumitelnou instruktáží. Byl to pro nás velmi příjemný zážitek. Ještě jednou děkujeme.

S pozdravem,

E.S. , J.I.

25. 03. 2019

Vážený pane Čermáku,

nedávno jsem si u Vás ve společnosti v ČB nechal nabídnout Passata a Superba. Přestože jsem se z různých důvodů nakonec rozhodl pro Passata, rád bych Vám sdělil, že způsob, jak skvěle se mnou komunikoval a jak se mi věnoval pan František Filistein, když jsme řešili Superba, se vymyká běžnému prodejci automobilů. Budete-li mít možnost, poděkujte mu ještě jednou - já to právě telefonicky učinil.

S přátelským pozdravem,

M. L. 

 

22. 01. 2019

Dobrý den, 

chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Beránkovi za vstřícný přístup při koupi auta Škoda Karoq ve vaší společnosti CB Auto Tábor. V roce 2018 březnu jsme byli na poslední garanční prohlídce vozu Toyota Avensis kombi v Toyotě Tábor. Při čekání jsme se zastavili ve vaší prodejně, kde pan Beránek představil Škodu Karoq a vše dopodrobna vysvětlil. Při čekání jsme se zastavili ve vaší prodejně, kde pan Beránek představil Škodu Karoq a vše dopodrobna vysvětlil, i když jsme zmiňovali, že máme nové auto Toyotu. Dal nám vizitku a internetovou stránku, pokud budeme vyžadovat více informací, můžeme se ozvat. Byl s námi vnuk, který žije v Dublinu a byl jako já s informacemi pana Beránka fascinován a doma sestavil auto dle našich představ. Dopadlo to tak, že pan Beránek nám nabídl, že si auto můžeme objednat a bude dodáno za 12 měsíců, takže jsme souhlasili. Asi dvakrát jsme se na pana Beránka obrátili se změnou v nabídce a vždy velice ochotně vyhověl. Dokonce nám zavolal, že auto bude připraveno k převzetí už v prosinci 2018, protože vnuk chtěl být při předávaní, tak jsem ho požádal, aby předání auta bylo až v lednu 2019, aby vnuk mohl přiletět. Vyhověl a auto bylo předáno 15.1.2019. Předání auta bylo precizní, vše nám pan Beránek perfektně vysvětlil včetně toho, jak pracovat s doplňkovou výbavou a my všichni jsme byli vstřícností pana Beránka nadšeni. Musíme podotknout, že toto auto není první nové auto, které jsme nakupovali, ale nikde jsme takový přístup při nákupu a předání auta nezažili, proto bychom rádi poděkovali touto cestou panu Beránkovi a vaší společnosti.

J.D.

05. 11. 2018

Dobrý den,

tento týden jsem zakoupil v CB Auto Český Krumlov VW Golf 1,2 TSI 2014. Prodejce pan Popovič je skvělý a férový prodejce. Tímto bych ho chtěl velmi pochválit za precizní prodej. 

Děkuji a s pozdravem,

K. P. 

Top