21. 01. 2022

Dobrý den,

v srpnu r. 2021 jsem s mou dcerou ve Vaší společnosti koupila automobil VW GOLF. Chtěla bych poděkovat panu Lukáši Skřivanovi, který nám vůz prodával, za jeho trpělivost s námi, za jeho profesionální přístup, příjemné jednání a za to, že dodržel, co slíbil.

20. 08. 2021

Petr Písačka je člověk na správném místě – super zákaznický přístup obrovská ochota všechno urychlit (na auto spěcháme). Moc díky za takové lidi, veškeré papírování i testovací jízda během cca 30 minut.

P.V.

15. 08. 2021

Dobrý den,

rádi bychom Vám poděkovali za opravdu vstřícný přístup všech vašich zaměstnanců a zéjména Martina Slavíčka při zprostředkování koupě ojetého vozu. Přístup a jednání všech Vašich zaměstnanců bylo opravdu na úrovni, přátelský a vysoce profesionální.

Přeji hezký den a ještě jednou díky.

J.P. a A.R.

20. 07. 2020

Ještě jednou děkuji celému týmu servisu SEAT v ČB za opravu mého vozu včetně služby odvoz zákazníků. Vynikající přístup, lze jen chválit.

P. T.

30. 08. 2019

Dobrý den, pane Fišer,

jezdím k Vám do servisu CB Auto Tábor s vozidlem VW Caddy RZ: 5AC 5499. Volkswagen využívám ke každodenním jízdám po České republice v rámci svého zaměstnání. Tento rok jsem servis navštívila v létě již několikrát. Počínaje 2. 7. 2019 na tepování interiéru. Výsledek tepování nebyl příliš dokonalý, ale potěšilo mě vstřícné a empatické jednání vašeho zaměstnance pana Lelka.  Byla jsem opětovně vozidlem nucena 25. 7. 2019 navštívit servis Volkswagenu z důvodu trvale svítící kontrolky závady motoru. I když jezdím po celé České republice, ráda se vracím tam, kde je o mě profesionálně postaráno a to do CB Auto v Táboře za lidmi, kteří jsou profesionálové na svém místě. Opět musím vyzdvihnout vašeho technika pana Lelka, který moji Caddy nechal přednostně opravit a zapůjčil mi náhradní vůz. Chtěla bych tímto poděkovat za služby p. Lelka a p. Holického ze servisu CB Auto v Táboře.

S pozdravem,

L.K.

14. 05. 2019

Dobrý den,

letos na jaře jsem si koupil u vaší společnosti automobil Kia, a chtěl bych touto formou vyjádřit pochvalu Vašemu zaměstnanci panu Ing. Dubovi, za profesionální přístup, příjemné jednání a za to, že co slíbil to dodržel. Je vidět, že Vaše firma je v prodeji aut ještě jedna z mála, kde jsem se setkal s tak příjemným jednáním se zákazníkem.

Ať se vám daří!


S pozdravem
 

J.Ř.

09. 05. 2019

Dobrý den,

na konci dubna letošního roku jsme u Vás zakoupili vůz Seat Ateca. Prodejkyní byla slečna Táchová, které bychom touto cestou ještě jednou rádi poděkovali. Jednání bylo perfektní a profesionální už od prvního telefonického dotazu na vůz až po odevzdání starého vozu a odjezdu novým vozem. O vůz Seat Ateca jsme se zajímali i u jiných prodejců, ale u Vás zvítězil dokonalý přístup k zákazníkovi.

Přestože jsme z Příbramska a máme to k Vám dále,  budeme po této zkušenosti jezdit i do Vašeho servisu na pravidelné prohlídky.

Ještě jednou díky za perfektní služby.

 

S přáním příjemného dne

Ch.

01. 04. 2019

Vážený pane inženýre, 

 dne 25.3. 2019 jsme na vaší pobočce v Českých Budějovicích zakoupily dva automobily značky Mazda CX 5. Vozidla nám předával pan Vít Bravenec, vedoucí prodeje vozů. Rády bychom Vám sdělily, že jsme byly spokojeny s jeho velmi přívětivým přístupem, věcnou a srozumitelnou instruktáží. Byl to pro nás velmi příjemný zážitek. Ještě jednou děkujeme.

S pozdravem,

E.S. , J.I.

25. 03. 2019

Vážený pane Čermáku,

nedávno jsem si u Vás ve společnosti v ČB nechal nabídnout Passata a Superba. Přestože jsem se z různých důvodů nakonec rozhodl pro Passata, rád bych Vám sdělil, že způsob, jak skvěle se mnou komunikoval a jak se mi věnoval pan František Filistein, když jsme řešili Superba, se vymyká běžnému prodejci automobilů. Budete-li mít možnost, poděkujte mu ještě jednou - já to právě telefonicky učinil.

S přátelským pozdravem,

M. L. 

 

22. 01. 2019

Dobrý den, 

chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Beránkovi za vstřícný přístup při koupi auta Škoda Karoq ve vaší společnosti CB Auto Tábor. V roce 2018 březnu jsme byli na poslední garanční prohlídce vozu Toyota Avensis kombi v Toyotě Tábor. Při čekání jsme se zastavili ve vaší prodejně, kde pan Beránek představil Škodu Karoq a vše dopodrobna vysvětlil. Při čekání jsme se zastavili ve vaší prodejně, kde pan Beránek představil Škodu Karoq a vše dopodrobna vysvětlil, i když jsme zmiňovali, že máme nové auto Toyotu. Dal nám vizitku a internetovou stránku, pokud budeme vyžadovat více informací, můžeme se ozvat. Byl s námi vnuk, který žije v Dublinu a byl jako já s informacemi pana Beránka fascinován a doma sestavil auto dle našich představ. Dopadlo to tak, že pan Beránek nám nabídl, že si auto můžeme objednat a bude dodáno za 12 měsíců, takže jsme souhlasili. Asi dvakrát jsme se na pana Beránka obrátili se změnou v nabídce a vždy velice ochotně vyhověl. Dokonce nám zavolal, že auto bude připraveno k převzetí už v prosinci 2018, protože vnuk chtěl být při předávaní, tak jsem ho požádal, aby předání auta bylo až v lednu 2019, aby vnuk mohl přiletět. Vyhověl a auto bylo předáno 15.1.2019. Předání auta bylo precizní, vše nám pan Beránek perfektně vysvětlil včetně toho, jak pracovat s doplňkovou výbavou a my všichni jsme byli vstřícností pana Beránka nadšeni. Musíme podotknout, že toto auto není první nové auto, které jsme nakupovali, ale nikde jsme takový přístup při nákupu a předání auta nezažili, proto bychom rádi poděkovali touto cestou panu Beránkovi a vaší společnosti.

J.D.

05. 11. 2018

Dobrý den,

tento týden jsem zakoupil v CB Auto Český Krumlov VW Golf 1,2 TSI 2014. Prodejce pan Popovič je skvělý a férový prodejce. Tímto bych ho chtěl velmi pochválit za precizní prodej. 

Děkuji a s pozdravem,

K. P. 

12. 10. 2018

Vážený pane Kettner,

dovoluji si Vám napsat v souvislosti s opravou mého vozu KIA Cee´d, která proběhla ve vašem autorizovaném servise CB Auto Tábor.

 Už při prodeji vozu v Českých Budějovicích jsem byl velice spokojen s vedoucím prodeje panem Vondrušem. Proto jsem také ihned kontaktoval pana Ing. Františka Fišera a vyjádřil svou velkou spokojenost. Bohužel netrvalo dlouho, a díky "malé" nehodě mé přítelkyně jsem byl nucen navštívit servis v Táboře, kde se mě ujal pan Marek Dvořáček. I zde jsem očekával profesionální jednání.

 Nebudu to zbytečně protahovat a rovnou se vyjádřím, že jsem opravdu velice spokojen s přístupem pana Marka Dvořáčka. Profesionální postoj jsem prostě očekával a ten se mi od pana Dvořáčka také dostal. Navíc velice vstřícné jednání, porozumění problému, podrobné vysvětlení všech detailů opravy, vzájemná komunikace během opravy vozu a následné řešení nejasností mě utvrzuje v jediném, vysoký standard CB Auto, na který mě pan Ing. František Fišer upozorňoval, je s lidmi jako je pan Marek Dvořáček velice jednoduché udržet.

 Tímto chci panu Marku Dvořáčkovi velice poděkovat za mimořádný přístup, vstřícné a profesionální jednání, které mě pouze utvrdilo, že výběr vozu značky KIA, byl krok správným směrem. Věřím, že toto poděkování se panu Dvořáčkovi dostane nejen mým jménem.

Děkuji Vám za výborný servis a výborné lidi!

S přátelským pozdravem,

A.T.

 

Top