31. 08. 2022

Do CB Auto jezdím do servisu SEAT už několik let a vždy jsem spokojený, s panem Rohlíčkem je vždy perfektní domluva, jak na termínu servisu, tak na případném odvozu ze servisu/zpět do servisu. Mohu porovnat kvalitu servisu i s jinými značkami a v tomto ohledu je servis SEAT v CB Auto na vysoké úrovni, takže mohu doporučit.

31. 08. 2022

Velmi vstřícný přístup, milé přijetí, nabídka služeb odvozu a dovozu mé osoby do servisu, prostě perfektní přístup.

23. 08. 2022

Velice dobrá firma skvělý přístup k zákazníkům. Pan Lelek vždy usměvavý a milý člověk.

19. 08. 2022

Se seatem nikam jinam. Pristup pana Rohlicka a jeho osobni nasazeni.

19. 08. 2022

Vždy perfektní organizace a informování. dodržení termínů, komunikace pana Tomáše Jana.

19. 08. 2022

Velká spokojenost jak s přístupem servisního technika, tak pracovníků recepce. Srozumitelné seznámení s provedenými pracemi. Velká ochota personálu.

16. 08. 2022

Dobrý den. Předně bych chtěl poděkovat za velkou ochotu a obětavost vedoucího servisu pana Milana Rohlíčka a pana Kukačky. Vždy mi vyšli vstříc a považuji je za velké profesionály. Jen bych osobně uvítal, jako je běžné např. ACR auto, a. s. BMW ČB krátké video ze servisní prohlídky, které je poskytnuto zákazníkovi. Je to naprosto transparentní a zamezí to veškerým pochybnostem, jestli byl, či nebyl servisní úkon proveden. Děkuji Vám za Vaše služby. Váš věrný zákazník Martin Faltus

29. 07. 2022

Vůbec nevím,kde začít,dlouho jsem se nesetkala s takovou profesionalitu,vstřícností a lidským přístupem.. Touto cestou bych chtěla poděkovat panu Rohlíčkovi,za vše co pro mě a mé "staré" auto udělal,je to opravdu člověk na svém místě.Pokud budu mít cestu do Č.Budějovic,určite přijedu poděkovat osobně, DĚKUJI.. Mirka. M.

21. 07. 2022

Recenzi nelze začít jinak, než říct, pan Rohlíček dělá CB Auto. Už jsem vystřídal za mojí dvacetiletou řidičskou kariéru mnoho servisů, ale tenhle chlap předvádí to nejlepší, co lze očekávat. Počínaje vstřícností, přes profesionalitu, neskutečnou trpělivost, až po neochvějnou důslednost. Za mě mohu upřímně napsat, CB Auto, s panem Rohlíčkem, je top ????

01. 05. 2022

Maximálně proklientský přístup v Seatu, od pana Kukačky. Mohu vřele doporučit i při výběru zanovních vozů.

20. 04. 2022

„Musím zde vyzdvihnout profesionální a lidský přístup p. Šroma.
Firemní auta servisujeme i nakupujeme v sídle společnosti v jiné části republiky a já jediná jsem z JČ a vybrala jsem si před 2 lety CB auto, kde jsem maximálně spokojená.
Další služební vůz bude z CB auta a jsem ráda, že mohu tuto firmu a hlavně pana Šroma doporučit, cítím profi a přátelský přístup a o to přeci jde.
Díky za spolupráci - Jitka Štibicová”

21. 01. 2022

Dobrý den,

v srpnu r. 2021 jsem s mou dcerou ve Vaší společnosti koupila automobil VW GOLF. Chtěla bych poděkovat panu Lukáši Skřivanovi, který nám vůz prodával, za jeho trpělivost s námi, za jeho profesionální přístup, příjemné jednání a za to, že dodržel, co slíbil.

Top