Golf, Polo a up! jsou vítězi hlasování „Best Cars 2018“

Čtenáři odborného časopisu auto motor und sport zvolili svými hlasy modely Golf, nové Polo a up! "nejlepšími vozy roku 2018" ("Best Cars 2018") ve svých kategoriích.


 

Hned tři modely značky Volkswagen si tak zajistily jedno z nejdůležitějších ocenění roku.

Golf je tak i nadále zářivou hvězdou na automobilovém nebi. Příkladná je rovněž úspěšná historie modelu Golf, která začala již před 44 lety. S více než 34 miliony vyrobených vozů sedmi generací stanovuje Golf již po desetiletí měřítka v kompaktní třídě a dodnes hraje roli průkopníka při zavádění nejnovějších automobilových technologií.

Na první místo v kategorii "Malé vozy" bylo Polo zvoleno 33 procenty hlasů čtenářů. Polo je jedním z důležitých pilířů značky Volkswagen, což dokládá jeho 43letá úspěšná historie. S dosud 17 miliony prodaných exemplářů je Polo jedním z nejúspěšnějších kompaktních vozů na světě. Nedávno představená šestá generace disponuje zcela novým vnějším designem, díky němuž působí nyní výhradně čtyřdveřový kompaktní automobil ještě sportovnějším a dospělejším dojmem. Nové Polo zároveň v porovnání s předchůdcem ve všech směrech povyrostlo. 

V kategorii "Mini Cars" zvolili čtenáři vítězem model up!, který je sice nejmenším a nejmladším vozem Volkswagen z této trojice, ale i up! se již může pochlubit pozoruhodně úspěšnou bilancí s více než 1 milionem prodaných vozidel (od roku 2011).

Top