Nová Grand California

Velká svoboda existuje! V novém voze Grand California 600 nebo v novém voze Grand California 680.


Někteří to nazývají „volání dálek“, jiní zase „touha po dobrodružství“. Je ale vlastně jedno, jaký výraz použijete. Ti, kteří jsou vášnivými cestovateli, ten pocit důvěrně znají: Touhu po objevování neznámých míst. Nechuť vše dopředu naplánovat. Nutkání prostě vyrazit a následovat volání dálek. California je již po desetiletí ztělesněním této svobody. Její větší sourozenec – nová Grand California – nabízí ještě větší nezávislost. S ní máte vždy k dispozici svou plně vybavenou domácí kuchyň, obývací pokoj, ložnici i koupelnu.

Nová Grand California 600

Čím více spolucestujících, tím krásnější dovolená. Nová Grand California 600 proto nabízí nejenom velkou příčně umístěnou postel o rozměrech 193 x 136 cm, ale také útulnou patrovou postel pod střechou se dvěma místy na spaní a délkou lůžka cca 170 cm. Své místo si zde na 6 metrech délky a až 3,06 m výšky najdou čtyři cestovatelé i všechna jejich zavazadla.

Nová Grand California 680

K navození pocitu pohodlí je nutný prostor a ten poskytne nová Grand California 680. Při délce 6,80 m a výšce 2,96 m nabízí kromě prostorné zadní postele s rozměry 200 x 167 cm spoustu úložného prostoru a volnost pohybu. Pro všechny cestující je tak k dispozici ještě více místa a pohodlí.

Pět místností, které tvoří jeden grand domov. Nová Grand California bude uvedena na trh v druhé polovině roku 2019 a obohatí tak tento automobilový segment o jeden z nejmodernějších cestovních automobilů současnosti.

Top