Nový SEAT Tarraco!

SEAT Tarraco bude uveden na trh začátkem roku 2019. 


Tarraco je po modelech Arona a Ateca třetí SUV značky SEAT, která s ním poprvé vstupuje na trh velkých SUV. Název Tarraco vznikl podle středomořského města Tarragona, historického a kulturního centra s ohromující architekturou. 

SEAT Tarraco byl zkonstruován pro řidiče, kteří touží po vozidle, jež by jim poskytlo jak potěšení z jízdy, tak i funkčnost. Pro zákazníky, kteří potřebují praktičnost až sedmimístného interiéru s prostorem pro cestování s celou rodinou a přáteli, ale zároveň oceňují vozidlo, které pohotově reaguje na požadavky řidiče a nabízí dynamické jízdní vlastnosti. 

Má veškeré asistenční systémy, potřebné k ještě komfortnější a bezpečnější jízdě, a to i v náročných provozních podmínkách. V Evropě bude sériová výbava zahrnovat důvěrně známé systémy, jako je asistent pro jízdu v jízdním pruhu (Lane Assist) nebo asistent pro detekci překážek před vozem (Front Assist) včetně rozpoznávání cyklistů a chodců. Na přání budou k dispozici další asistenční systémy, jako je asistent pro sledování mrtvého úhlu, asistent pro sledování dopravních značek, asistent pro jízdu v dopravní koloně, adaptivní tempomat ACC (Adaptive Cruise Control), asistent pro ovládání dálkových světlometů (Light Assist) a asistent pro stav nouze (Emergency Assist).

Bude nabízen v osmi různých barvách karoserie: zelená Camouflage, bílá Oryx, stříbrná Reflex, modrá Atlantic, šedá Indium, béžová Titanium, černá Deep a šedá Urano.

Předprodej modelu SEAT Tarraco začne v prosinci 2018.

Galerie

Top