SEAT: Digital Cockpit pro modely Ibiza a Arona

  • 03. 08. 2018

Pouze pro modely Ibiza a Arona. 


SEAT rozšířil nabídku výbavy pro modely Arona a Ibiza o digitální panel přístrojů. Praktický a individualizovatelný Digital Cockpit poskytuje lépe čitelné informace, přizpůsobené požadavkům řidiče. SEAT Arona je prvním crossoverem na trhu, který nabízí výhody interaktivního, individualizovatelného displeje s úhlopříčkou 10,25". Digital Cockpit již od ledna 2018 oceňují řidiči modelů SEAT Leon a Ateca.

Digitální přístroje s vysokým rozlišením se mohou pochlubit nejen modernějším a všestrannějším designem, ale také poskytují větší funkčnost, která umožňuje řidičům výběr libovolného zobrazení, od klasických informací analogových přístrojů, jako je rychloměr nebo otáčkoměr, až po barevné mapy a navigační pokyny (výbava na přání).

Režimy zobrazování

Digital Cockpit pro modely značky SEAT poskytuje tři hlavní režimy zobrazování informací: Classic, Digital a Dynamic.

Režim Classic poskytuje důvěrně známé analogové přístroje, jako je rychloměr nebo otáčkoměr. Mezi oběma digitálními ukazateli lze však zobrazovat i další údaje, včetně informací navigačního systému, audiosystému a telefonu, provozních údajů, informací asistenčních systémů (asistent pro jízdu v jízdním pruhu, asistent pro sledování slepého úhlu, Front Assist, ACC) a stavu vozidla. Uprostřed stupnic přístrojů je navíc místo pro poskytování dodatečných informací.

Digital maximalizuje využití plochy 10,25" displeje panelu přístrojů Digital Cockpit s vysokým rozlišením, na níž zobrazuje detailní mapové podklady právě projížděné oblasti pro snadnější nalezení parkovacích míst, garáží nebo následování navigačních pokynů. Řidič může měřítko mapy zvětšovat nebo zmenšovat pro lepší orientaci. V tomto zobrazení jsou navíc k dispozici veškeré informace menu telefonu, provozních údajů, asistenčních systémů a stavu vozidla.

Zobrazení Dynamic poskytuje ještě lepší čitelnost důležitých informací, jako jsou pokyny navigačního systému, informace vyspělých asistenčních systémů, například asistenta pro jízdu v jízdním pruhu, asistenta pro sledování slepého úhlu nebo systému Front Assist, nebo údaje o stavu vozidla.

 

 

Top