VW Užitkové vozy podporuje české běžecké lyžování.

Volkswagen Užitkové vozy je již 21 let partnerem Svazu lyžařů České republiky a třetím rokem podporuje úspěšný projekt Lyžování dětem.


Volkswagen Užitkové vozy blahopřeje všem členům české reprezentace v běhu na lyžích ke skvělým výkonům na uplynulých olympijských hrách v korejském Pchjongčchangu. Nejlepším členem týmu byl Martin Jakš. Český běžkař, který usedá za volant vozu Volkswagen Caddy, vybojoval tři vynikající umístění v první desítce v různých běžeckých disciplínách a dosáhl tak nejlepšího individuálního výsledku na olympijských hrách ve své kariéře. Volkswagen Užitkové vozy je dlouholetým hlavním partnerem Svazu lyžařů České republiky.


Fanoušci běžeckého lyžování se setkávají se značkou Volkswagen Užitkové vozy také při sledování přímých přenosů mezinárodního seriálu dálkových běhů na lyžích Ski Classics. Součástí nejprestižnějšího seriálu svého druhu je například Vassův běh nebo Jizerská 50. Volkswagen Užitkové vozy poskytuje jako sponzor pořadu atraktivní ceny do soutěží pro diváky, ať se jedná o startovné v závodech SkiTour nebo o zapůjčení vozidla Volkswagen Caravelle.

 

 

Top