Zbrusu nový model KIA Stinger

Dynamický zbrusu nový sportovní fastback přepisuje tradice značky KIA. 


Nová Kia Stinger je tělem i duší autentické Gran Turismo, jehož design i technika navazují na dlouhou historii a tradici automobilů pro cestování ve velkém stylu – v každém detailu přitom kombinuje výkon s dokonalým stylem a harmonií. Z jejího vášnivého designu vyzařuje sebedůvěra svalovce – od elegantní přídě přes štíhlé boky až po celkově statné proporce. A to vše korunováno šarmem, elegancí a dynamikou, jímž se odlišuje cestování ve velkém stylu.

Kia Stinger je svým charakterem autentickým vozem kategorie gran turismo a držitelem ocenění EyesOn Design Award 2017. Z každé plochy a křivky vyzařuje síla, umocněná kombinací dokonalého stylu a vyspělé techniky.

Má odvážný styl a nabízí mimořádný komfort. Všechny povrchové úpravy i prvky výbavy v interiéru jsou přizpůsobeny požadavku na rychlé překonávání velkých vzdáleností – při němž je nesmírné potěšení z jízdy alfou a omegou.

Ohromujícímu vzhledu nového modelu Kia Stinger se vyrovná stejně pozoruhodný dynamický potenciál, čekající pod kapotou. Chcete pocítit sílu podmanivého výkonu? Výkonové parametry motorů hovoří samy za sebe (Nejvyšší rychlost: 270 km/h. Zrychlení z 0 na 100 km/h za 5.1 sekundy).

 

Top