KIA Sportage

Nová KIA Sportage s ohromujícím vzhledem vyčnívá z davu v kterémkoli prostředí. Sportage je dokonalou kombinací sportovních vlastností a elegance, ať už projíždíte městem, nebo zdoláváte terénní překážky na nezpevněných cestách, jedete poklidně po prázdné silnici, nebo parkujete u svého domova. Modely Sportage a Sportage GT Line, navržené a vyráběné v Evropě, se vyznačují osobitým, inovativním designem a skutečně úžasnými prvky výbavy. Ať vás napadne jakékoli dobrodružství, Sportage vám vždy nabídne zážitky vycházející z ryzí kultivovanosti.

V novém modelu KIA Sportage o vás bude po všech stránkách postaráno. Díky dokonale navrženému interiéru s měkkými materiály, elegantními sedadly a luxusními povrchovými úpravami se budete ve voze cítit vždy jako doma. Nová KIA Sportage vám také poskytne obrovský vnitřní prostor a cestování se stane ještě příjemnějším.

Nová Kia Sportage je mimořádně komfortní. Ve skutečnosti je mnohem víc než jen komfortní. Každý výlet bude mít báječně klidný průběh s maximálním pohodlím a snadným řízením. Nepřeberné množství velmi sofistikovaných prvků výbavy se postará o vaše pohodlí bez ohledu na roční období. Sportage vám poskytne spoustu důvodů, proč si sednout za volant a užívat si jízdu.

od 484 980 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Martin Vondruš
Vedoucí prodeje pobočky & Disponent vozů KIA
Žádný vůz KIA Sportage teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor KIA

Top