KIA Cee'd

Chci se projet / Chci více informací

Nová KIA Cee'd vám umožní dát najevo vyhraněný vkus. Vše začíná klínovitým profilem, výraznou boční linii a robustní kapotu. Přidáte-li k tomu dále široký rozchod kol, krátké převisy a dlouhý rozvor, získáte tvarové pojetí karoserie, se kterým se lze zpravidla setkat u sportovního kupé. Pouze zde se však tyto tvary snoubí s prostorností a funkčností 5dveřového vozu. Výsledkem této koncepce, kterou vytvořil již mnohokrát vyznamenaný evropský designérský tým, je skutečně přitažlivý vůz, který nemůže být minut bez povšimnutí.

Interiér vozu KIA Cee'd  je navržen tak, aby vás uchvátil, a to nejen chromovým zvýrazněním všech hlavních vnitřních designových prvků. Vozy mají přívětivý interiér, ve kterém se budete okamžitě cítit jako doma. Při nastupování vás přivítají velkorysým spojením komfortu, vyspělé techniky a elegance. Všechny ovládací prvky jsou navrženy tak, aby obklopovaly řidiče a byly tak dosažitelné bez jakékoli námahy.

A ať se usadíte kamkoli, vždy narazíte na prvotřídní zpracování. Díky důmyslnému využití prostoru je získán více než dostatek místa pro nohy i hlavy cestujících, kteří tak mohou cestovat v maximálním pohodlí. Také vysoce kvalitní materiály a zvláštní pozornost věnovaná ergonomii jsou zárukou, že se na silnici budete cítit jako doma.

Martin Vondruš
Vedoucí prodeje pobočky & Disponent vozů KIA
Žádný vůz KIA Cee'd teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor KIA

Top