KIA Cee'd SW

Chci se projet / Chci více informací

U nového KIA cee'd SW se podařilo dosáhnout nenásilné kombinace prostornosti, všestrannosti a elegantního designu. Podívejte se na elegantní křivku střechy se stylovými střešními lištami, masku chladiče charakteristickou pro všechny vozy KIA nebo na nové, nádherně tvarované přední světlomety a přitažlivá zadní světla, v obou případech s LED diodami. Zadní výklopné dveře přecházejí do střechy, čímž je zvětšen prostor usnadňující nakládání.

Nová KIA Cee'd SW vyniká svou všestranností. Nabízí chytré využití veškerého prostoru, odkládací schránky pod podlahou, velkorysý zavazadlový prostor, sklopná sedadla a velký počet malých, ale praktických prvků, jako jsou vertikální kolejnice pro snadnější uspořádání a zajištění zavazadel. 

Také v oblasti bezpečnostní výbavy nebylo nic ponecháno náhodě.Nová KIA Cee'd SW je připravena pomáhat vám v situacích, kdy dokonce ani nevíte, že potřebujete pomoct. Každého někdy přepadne únava nebo ztratí koncentraci, a proto je panel přístrojů doplněn o funkci asistenta pro jízdu v jízdním pruhu, který vás upozorní, pokud začnete nechtěně opouštět jízdní pruh.

A pro ještě větší usnadnění života můžete využít praktický chytrý parkovací asistent. Celá řada těchto a dalších atraktivních nových prvků vnější a vnitřní výbavy způsobí, že budete chtít jen jedno, nastoupit a jet.

Martin Vondruš
Vedoucí prodeje pobočky & Disponent vozů KIA
Žádný vůz KIA Cee'd SW teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor KIA

Top