Nová KIA Niro HEV

Chci se projet / Chci více informací

Pořiďtě si zbrusu novou KIA Niro a můžete se těšit na zázraky, které na vás s tímto vozem čekají. Nová KIA Niro je vůz navržený tak, aby obohatil svět dopravy o novou formu elektromobility. S trojicí hospodárných pohonných ústrojí dláždí cestu k elektrické budoucnosti. Objevte hybridní, plug-in hybridní a elektrické pohony i nově pojatý exteriér tohoto crossoveru. Společně s pokrokovým interiérem z udržitelných materiálů je zárukou atraktivních zážitků, ať již se vydáte kamkoli.

Ztvárnění zcela nového Nira zaručeně přiláká obdivné pohledy kolemjdoucích, např. díky elegantní a současně jedinečné kapotě se zdvojeným krytem pod čelním oknem, typické tygří masce chladiče nebo světlům denního svícení ve tvaru křivky srdečního rytmu. Smysl pro jedinečnost dokládá i dvoubarevná mřížka chladiče v kombinaci matných a lesklých povrchů. Mřížka se šestiúhelníkovým rastrem hlásá futuristické pojetí a špičkové technologie ze všech úhlů pohledu. Doplňují ji výrazné spodní panely pro optické rozšíření vozu a integrovaná dobíjecí zásuvka v prostřední části.

Zcela nová Kia Niro, překypuje špičkovými technologiemi pro dokonalou konektivitu, je příslibem bezproblémového a intuitivního ovládání pro maximální požitek z jízdy.

Vychutnejte si ekologické cestování s novým pocitem jistoty. Díky technologiím pohonu, které dojedou tak daleko, aby vás po cestě nic nezastavilo. Díky pokrokovým inovacím, které jsou nedílnou součástí všech tří hnacích ústrojí, je cestování s kterýmkoli z nových provedení Nira synonymem svobody na každé cestě – bez nutnosti uchylovat se ke kompromisům. 

Martin Vondruš
Vedoucí prodeje pobočky & Disponent vozů KIA
Petr Písačka
Prodejce vozů KIA

Nová KIA Niro HEV skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor KIA

Top