KIA Optima

Chci se projet / Chci více informací

Zcela nová Kia Optima zná mnoho chytrých způsobů, jak se dostat kupředu. Je dokonalým partnerem, který Vám pomůže zůstat na vrcholu bezpočtem inovativních prvků výbavy, vyspělými bezpečnostními a komfortními systémy i důmyslnými způsoby pro trvalé spojení s okolním světem za všech okolností.

Zcela nová Optima přichází v ušlechtilé, optimalizované a zdokonalené podobě, aby Vám nabídla naprosto klidnou jízdu s dokonalým pocitem bezpečí. Stanovuje nová měřítka v oblasti kvality od přitažlivého designu až po nejmodernější prvky výbavy.

Ušlechtilé proporce, elegantní linie a precizní pozornost, věnovaná každé křivce a každému detailu, propůjčuje zcela novému modelu pozoruhodný styl. Prodloužený rozvor nabízí ještě větší stabilitu, lepší ovladatelnost, optimalizovaný komfort a více prostoru pro cestující. Detaily, jako jsou charakteristická maska chladiče Kia a zadní svítilny LED, současně zajistí, že budete nepřehlédnutelní.

Také vyspělý interiér zcela nového modelu Optima, orientovaný na řidiče, je moderní, kultivovaný a překypující prvotřídními prvky výbavy, díky nimž se budete moci za jízdy maximálně soustředit na řízení. Vše potřebné budete mít přímo před sebou.

 

Martin Vondruš
Vedoucí prodeje pobočky & Disponent vozů KIA
Žádný vůz KIA Optima teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor KIA

Top