KIA Optima SW

Chci se projet / Chci více informací

Model Optima Sportswagon, poprvé dostává značku KIA a do vysoce konkurenčního segmentu kombi střední třídy. Díky svému dlouhému, štíhlému a dynamickému profilu je nejen vysoce praktickým vozem pro každodenní použití, ale zároveň se řadí mezi nejstylovější modely ve své třídě. Zatímco přední partie vozu se shodují s karosářským provedením sedan, nápadně stoupající boční linie a jemně klesající delší silueta tomuto vozu propůjčují výrazný tvar kombi.

Interiér nového modelu dosahující prémiové kvality se zaměřuje především na řidiče a obsahuje nové funkce a technologie typické spíše pro vozy spadající o třídu výše. Kabina zaujme vysokým podílem měkčených materiálů, látkou a kůží v přírodních odstínech a vkusnými kovovými dekory. 

Optima Sportswagon se řadí mezi nejpraktičtější vozy ve své třídě. Disponuje 552 litry úložného prostoru za druhou řadou sedadel podle metodiky VDA. Vůz standardně nabízí sklopná zadní sedadla dělená v poměru 40:20:40 dovolující zasunout do interiéru i delší sportovní vybavení skrz prostřední sedadlo.

Martin Vondruš
Vedoucí prodeje pobočky & Disponent vozů KIA
Žádný vůz KIA Optima SW teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor KIA

Top