KIA Optima

Osobitý design. Inovativní technika. Mimořádný komfort. Nová modelová řada Kia Optima zahrnuje výjimečné verze, s nimiž dojedete přesně tam, kde potřebujete být. Vozy pro podnikání. Pro rodinu. Pro zábavu. Ať si vyberete jakoukoli verzi – kultivovaný sedan, prostorný Sportswagon nebo ekologický Plug-in Hybrid, s hybridním pohonem a možností vnějšího nabíjení – každá cesta v modelu Optima Vám bude přinášet ještě více inspirace, díky dokonalé kvalitě, nezaměnitelnému stylu a pozoruhodnému komfortu.

Objevte v interiéru nového modelu Optima zcela nový svět komfortu. Velmi kvalitní materiály s měkkým povrchem posouvají kultivovanost na novou úroveň, zatímco leskle černé ozdobné prvky přidávají ještě více stylu. Díky chytře navržené přístrojové desce, orientované na řidiče, budete vždy vědět, že všechno naleznete přesně tam, kde to potřebujete mít.

Interiér modelu Optima s příjemně měkkými povrchy Vám poskytne maximální prostor – a komfort. Velkorysé rozměry jsou zárukou dostatku prostoru pro příjemné cestování. Důmyslné nápady, jako jsou ventilovaná sedadla s integrovanou pamětí pro uložení polohy jejich nastavení, Vám zajistí dokonalý komfort. A v neposlední řadě Vám optimalizované odhlučnění zajistí vždy příjemně tiché prostředí uvnitř vozu.

od 719 980 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Martin Vondruš
Vedoucí prodeje pobočky & Disponent vozů KIA
Jan Krčín
Prodejce vozů KIA
Top