KIA Sorento

Chci se projet / Chci více informací

Nová Kia Sorento otevírá novou, vzrušující kapitolu v dějinách automobilů SUV. Ať už si vyberete stylové pětimístné, nebo mimořádně prostorné sedmimístné provedení, odmění se vám v každém ohledu. Výrazný design modelu Sorento, jeho nejmodernější technologie i absolutní zaměření na kvalitu sledují jediný cíl, aby každá cesta byla tak vzrušující, jak je to jen možné.

Není pochyb o tom, že vozy SUV budí svými rozměry a robustním vzhledem respekt. Velikost ale není vším. Prohlédněte si nové Sorento a objevíte důraz kladený na jednotlivé detaily i dílenské zpracování. Model Sorento je zkrátka dokonalým ztělesněním poutavého designu a průlomových technologií značky Kia.

V novém Sorentu objevíte také mnoho chytrých řešení zabalených v elegantních a robustních tvarech. Při čelním pohledu vyniká maska chladiče Kia s novým trojrozměrným diamantovým vzorem rámovaná členitými hlavními světlomety a podtržená výraznými mlhovými svítilnami.

Dlouhá kapota, nízká linie střechy a směrem vzad se svažující profil přispívají k celkově dynamickému výrazu. Je na první pohled zřejmé, že nové Sorento nese všechny znaky odvážné a sebevědomé povahy.

Martin Vondruš
Vedoucí prodeje pobočky & Disponent vozů KIA
Žádný vůz KIA Sorento teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor KIA

Top