KIA Soul

Prohlédněte si model KIA Soul zblízka a najdete spoustu designérských prvků, které vás zaujmou. Volitelné výrazné dvoubarevné provedení karoserie, charakteristický tvar světlometů s LED světly pro denní svícení nebo svislá zadní skupinová světla, to je jen několik z mnoha nových detailů, které nové generaci Soulu zvyšují atraktivitu.

KIA Soul není skvělá jen na pohled, ale vyzařuje z ní také silná osobnost. Ve skutečnosti je vyrobena tak kvalitně, že na ni můžeme nabídnout naši bezkonkurenční 7letou záruku Kia, stejně jako na všechny ostatní modely značky Kia.

Přilákejte ještě více pozornosti. Unikátní interiér modelu KIA Soul tvořený kruhovými motivy byl inspirován zvukovými vlnami. Kruhová hlavice řadicí páky, kruhové rozmístění tlačítek na volantu a sférické, vysoko položené vznášející se reproduktory, všechny tyto prvky společně vytvářejí originální a svěží charakter. Jediné, co musíte udělat vy, je vybrat si vaši oblíbenou hudbu.

KIA Soul dbá ve všech ohledech na skvělý dojem. Perfektní kombinace výkonných motorů, jízdní dynamiky a nejmodernějších bezpečnostních technologií je zárukou toho, že si každou jízdu vychutnáte naplno. Každý prvek ikonického designu vozu Kia Soul má svůj důvod. Proto konstruktéři vytvořili tuto dokonalou kombinaci vytříbenosti a funkčnosti. 

 

 

od 394 980 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Martin Vondruš
Vedoucí prodeje pobočky & Disponent vozů KIA
Top