KIA Soul EV

Chci se projet / Chci více informací

Začněte den trochu jinak, s novou KIA Soul EV, která je prvním čistě elektrickým vozem Kia s nulovými emisemi. Tento 100% elektrický vůz s praktickým dojezdem a smělým vzhledem staví na unikátních proporcích a stylu modelu KIA Soul.

Soul EV jde však ještě dál a ohromuje exkluzivním, výrazně kontrastním dvoubarevným lakem karoserie, LED světly pro denní svícení, poutavými předními světlomety a zadními svítilnami.

Uvnitř vozu KIA Soul EV najdete velké množství prvků, které vám nabídnou komfort a pohodlí. Koneckonců jste obklopeni ekologicky získanými materiály, které jsou zároveň šetrné k přírodě, od polstrování a čalounění až po čalounění sedadel a koberečky.

Můžete také sledovat výkon, spotřebu energie a další důležité informace na snadno čitelných displejích v pří­strojovém štítě a na ergonomicky umístěném středovém panelu.

Protože je Soul EV jediný elektromobil postavený na základě kompaktního SUV, nabízí nejen hospodárnou jízdu v městských aglomeracích, ale také působivou přepravní kapacitu. Zatímco uvnitř vozu je dostatek místa pro všechny cestující, KIA Soul EV také nabízí vysokou úroveň praktičnosti a objemný zavazadelník.

 

Martin Vondruš
Vedoucí prodeje pobočky & Disponent vozů KIA
Žádný vůz KIA Soul EV teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor KIA

Top