KIA Stinger

Nová Kia Stinger zapustí hluboké kořeny do srdcí skutečných automobilových nadšenců. Každá linie – od nízké kapoty motoru až po svalnatou záď – odkazuje na klasického ducha automobilů kategorie gran turismo. Pětidveřový liftback se splývající zádí ohromí svým nezaměnitelným profilem, který je předehrou dechberoucích výkonů. Progresivní, sportovní design spočívá ve správných proporcích a vyváženosti. Široké linie ramen se sbíhají a tvoří napnutou zadní část, která poskytuje vylepšenou aerodynamiku.

Mezi dominanty interiéru patří digitální panel přístrojů na 7" displeji, větší 10,25" displej navigačního systému, který splní všechny Vaše požadavky v oblasti multimédií, dekorační osvětlení na obou stranách interiéru a bezrámečkové vnitřní zpětné zrcátko. Jednoznačným přínosem dlouhého rozvoru tohoto sedanu se splývající zádí je prostorný interiér. Vy a až čtyři cestující budete mít dostatek místa v útulném, přehledném interiéru, v němž můžete odpočívat a užívat si jízdu. Prostorný zavazadlový prostor nabízí objem 406 l.

Kia Stinger v tomto ohledu skutečně vyniká svou dlouhou kapotou motoru s krátkým převisem vpředu, dlouhým rozvorem a vizuálně nízkým prostorem pro cestující. Široká ramenní oblast ústí do pevně tvarované zádě, kterou završuje leskle černý zadní difuzor, vylepšující aerodynamiku. Ohromující interiér je vybaven kruhovými výdechy ventilační soustavy v leteckém stylu, přístroji s kovovými rámečky a chromovaným ozdobným obložením. 

od 1 479 980 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Žádný vůz KIA Stinger teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor KIA

Top