KIA Stonic

od 3,8 l/100 km
od 109,0 g/km

Nová Kia Stonic sází na vnitřní hodnoty. Ostré horizontální linie kontrastují s ladným designem a navzdory své odlišnosti dokonale splývají s okolní krajinou. Stonic vyvolává svou jízdou a pohotovými reakcemi v řidiči nadšení. Vyšší úrovní komfortu a inovativními prvky výbavy zbavuje cestování po městě veškerého stresu. Stonic vrací řidiči potěšení z jízdy. Objevte jeho suverénní inovace a prozkoumejte nekonečné nové možnosti, jak dávat najevo svůj postoj při jízdě ve městě.

Interiér poskytuje optimální prostředí pro komfortní a inovativní jízdu. Vyspělá technika a velkorysá nabídka prostoru pro řidiče a pro spolucestující se vymykají průměru.

Elegantní karoserie inspirovaná většími SUV značky KIA se vyznačuje nízkým těžištěm. Na výběr máte až 11 dvoubarevných kombinací a nejširší možnosti individualizace v historii KIA.

Pro posílen bezpečnosti posádky byla z velké části použita vysokopevnostní ocel AHSS. Stonic je dále standartně vybaven šesti airbagy. Dáe je Stonic vybaven systémem pro zamezení čelním kolizím (AEB), systémem rozpoznávání chodců, systémem pro sledování mrtvých úhlů (BSD) či varování při opuštění jízdního pruhu (LDWS).

Kontaktujte nás

Martin Vondruš

Vedoucí prodeje pobočky & Disponent vozů KIA

Kontaktní formulář

KIA Stonic skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor KIA

Top