MAZDA 2

MAZDA 2 je důkazem, že to nejlepší někdy přichází v malém balení. Překypuje energií, osobitostí a vitalitou a její design KODO je zárukou toho, že vyčnívá z davu a lidé se za ní otáčejí. Citlivě reaguje a je radost jí řídit, ať jedete ve městě nebo po dálnici. Toto auto nabízí dokonalou kombinaci spotřeby a výkonu a také vysokou technologickou úroveň a pokročilé možnosti připojení ve vozidle.

Stačí jeden pohled na novou MAZDU 2 a je zřejmé, že toto není obyčejné auto. Atraktivní styl a nádherný vzhled jsou inspirovány cenami ověnčeným designem KODO. 

Plynulé linie štíhlé, muskulární karoserie svědčí o vnitřní síle a zadržované energii, která jen čeká, až bude uvolněna. Nová MAZDA 2 je osobitá a nakažlivá svou radostí ze života. Není pochyb o tom, že se za ní budou lidé otáčet a že si získá mnohá srdce.

Stylový interiér je zárukou špičkového zpracování, ergonomického designu a technologických inovací – a výsledkem je pocit jednoty s vaším vozem.

MAZDA 2 vyniká stabilitou, odezvou a hbitostí v uličkách měst. Její jízdní dynamika vám vždy na tváři vykouzlí úsměv. A stále budete oceňovat jízdní pohodlí a směrovou stabilitu na dálnicích. Technologie SKYACTIV v sobě snoubí vynikající environmentální výkon s pokročilou bezpečnostní technologií, která budí důvěru, ať jedete kamkoli.

Varianty

Top