MAZDA 3 Hatchback

od 3,6 l/100 km
od 119,0 g/km

MAZDA 3 Hatchback vzbuzuje napjaté očekávání už od prvního pohledu. S plnou škálou pokročilé technologie SKYACTIV tento sportovní hatchback odvážně vzdoruje zažitým konvencím a bez jakýchkoli kompromisů poskytuje vzrušující jízdní zážitek spolu se skvělou ovladatelností a zároveň s mimořádně nízkou spotřebou paliva.

Karoserie vyzařuje dynamický pohyb z každého svého detailu – od podvozku po střechu. Vymodelované tvary zcela nové  MAZDY 3 Hatchback vytváří dojem mocného pohybu vpřed. Pevný, široký postoj napovídá, že půjde o vzrušující jízdní výkon s vynikajícími terénními schopnostmi. A s designem KODO exteriér tohoto vozu vyzařuje energické napětí a dojem rytmického pohybu, který řidiče přitahuje již od prvního pohledu.

Nastupte si a nechte se překvapit prostorným interiérem, který je u vozů typu hatchback zcela neobvyklý. Usaďte se do sportovních sedadel a žasněte nad promyšlenými detaily tohoto jízdního prostředí. Dotek luxusu jemné látky. Prémiový vzhled saténově chromového vyhotovení a prvků příjemných na dotek. Pro ještě luxusnější pocit máte k dispozici sedadla potažená kůží.

 

Kontaktujte nás

Vít Bravenec

Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů MAZDA

Kontaktní formulář

MAZDA 3 Hatchback skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor MAZDA

Top