MAZDA 6 Sedan

od 3,8 l/100 km
od 110,0 g/km

Tvary karoserie  MAZDY 6 Sedan jsou dynamickým vývojem designového stylu KODO. Design KODO je inspirován elegantní silou a hbitostí geparda. Proto má tento vůz sportovní eleganci, ze které vyzařuje pohyb a již od začátku budí emocionální odezvu. S pevným postojem, který vyjadřuje vitalitu, exteriér vozu vyvolává napjaté očekávání vzrušujícího požitku z jízdy.

Interiér je tak prostorný a dokonale tvarovaný jako salónek třídy business. Využívá design, materiály, ergonomii a inovace nejvyšší úrovně včetně nejnovějších technologií. Všechny nové vlastnosti jsou perfektně začleněny do celku, od volitelného koženého interiéru až po elektrickou parkovací brzdu umožňující pohodlné parkování.

Technologie SKYACTIV přináší vynikající dynamiku jízdy s nízkou spotřebou paliva. Za volantem MAZDY 6 Sedan pocítíte vzrušení ze síly a obratnosti kombinované s plynulou jízdou a výjimečnou bezpečností. Inovované zavěšení kol spolu s pokročilými zvukovými izolacemi podstatně snižuje míru hluku uvnitř vozu. Proto si můžete vždy užívat příjemné svezení, od města až po dálnici.

Kontaktujte nás

Vít Bravenec

Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů MAZDA

Jakub Vondrášek

Prodejce vozů MAZDA

Kontaktní formulář

MAZDA 6 Sedan skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor MAZDA

Top