MAZDA 6 Wagon

od 3,8 l/100 km
od 110,0 g/km

MAZDA 6 Wagon s technologií SKYACTIV nabízí výjimečné jízdní zážitky kombinující sílu a výkon s překvapivě nízkou spotřebou paliva. Nový designový styl KODO zvýrazňuje atletický vzhled tohoto vozu a elegantní interiér poskytuje pohodlný prostor, ve kterém si vychutnáte cestování.

Tvary karoserie MAZDY 6 Wagon budí emocionální odezvu v každém, kdo se na vůz podívá. Design KODO je inspirován plynulým pohybem a obratností a silou zvířat, jako je gepard. Díky silnému výrazu, který připomíná velkou kočkovitou šelmu chystající se ke skoku, přímo vyzařuje živost a energii - láká vás, abyste nastoupili a vychutnali si jízdu.  

Interiér nové MAZDY 6 Wagon je extrémně pohodlné místo s dokonalým spojením s vnějším světem. Obsahuje nejnovější technologii MZD Connect umožňující online připojení. Řada dalších inovací zahrnuje i elektrickou parkovací brzdu s aktivací pomocí stisku tlačítka a nové vyhřívání zadních sedadel pro chladné dny. Všechny inovace jsou zasazeny do vysoce kvalitního designu, materiálů a ergonomice, takže si budete moci vychutnat dojem harmonie a velkorysého prostoru.

Kontaktujte nás

Vít Bravenec

Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů MAZDA

Jakub Vondrášek

Prodejce vozů MAZDA

Kontaktní formulář

MAZDA 6 Wagon skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor MAZDA

Top