SEAT Alhambra

Existují vozy, které byly navrženy pro rodiny, a pak existují vozy, které byly perfektně navrženy pro vaši rodinu, a přesně takovým druhem automobilu je SEAT Alhambra. Rodinné MPV Alhambra nabízí velkorysý vnitřní prostor, mimořádnou variabilitu, sedm sedadel a vynikající úroveň komfortu a bezpečnosti. Mezi highlighty modelu Alhambra patří také vynikající úroveň komfortu a bezpečnosti ve spojení s atraktivní výbavou za výhodnou cenu.

SEAT Alhambra modelového roku 2022 je dostupný se zážehovým motorem 1.4 TSI 110 kW (150 k) a stupněm výbavy Xcellence. Máte na výběr variantu s 6stupňovou mechanickou převodovkou nebo verzi s 6stupňovou automatickou převodovkou DSG. Alhambra je teď i v nové akční verzi FR-Line Plus, atraktivní plně vybavený model se zajímavou cenou.

Cestujte první třídou. Nadstandardní sériová výbava obsahuje vše, co na vašich cestách potřebujete. Navigaci, třízónovou klimatizaci, asistenta pro udržování v jízdním pruhu či hlídání mrtvého úhlu, zadní parkovací kameru a mnoho dalšího. Královský prostor až pro 7 osob je samozřejmostí. Objevte akční pakety Technology s dalšími výhodami. Nyní navíc s 5letou zárukou.

od 989 900 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Radek Kukačka
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů SEAT
David Šmídmajer
Prodejce vozů SEAT
Žádný vůz SEAT Alhambra teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor SEAT

Top