SEAT Alhambra

od 4,9 l/100 km

Existují vozy, které byly navrženy pro rodiny, a pak existují vozy, které byly perfektně navrženy pro vaši rodinu, a přesně takovým druhem automobilu je SEAT Alhambra. Je to vůz, který nabízí dokonalý prostor, v němž budete rádi trávit čas, a to zejména se svými nejbližšími.

SEAT Alhambra vám umožní užívat si to nejlepší z rodinného života, protože nabízí neobyčejně velký vnitřní prostor a všestrannost v kombinaci s elegantním osobitým designem. O spokojenost všech cestujících se postará vyspělá technika včetně zábavních systémů. Ať míříte s celou rodinou na víkendový výlet do přírody, nebo jen odvážíte děti do školy, SEAT Alhambra je skvělou volbou pro jakékoli dobrodružství.

Dokonce už zvenku je patrné, že SEAT Alhambra je vozem, který nabízí vše, co byste mohli potřebovat. Z každé linie vnějšího designu vyzařuje charakter, zatímco vyspělá technika zajišťuje bezpečnost a komfort, který je očekáván od rodinného vozu. 

A je-li váš rodinný život plný dobrodružství a potřebujete ještě více všestrannosti a výkonu, zvolte si SEAT Alhambra 4Drive, který nabízí pohon všech kol se suverénní hnací sílou.

 

Kontaktujte nás

Radek Kukačka

Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů SEAT

Kontaktní formulář

SEAT Alhambra skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor SEAT

Top