SEAT Ibiza - DELETE

Říká se, že opravdové změny přicházení z nitra. Tím se vysvětluje, proč při pohledu na nový SEAT Ibiza máte pocit, že vidíte něco důvěrně známého, ale zároveň víte, že se v nitru tohoto vozu něco navždy změnilo.

V každém detailu exteriéru nového modelu SEAT Ibiza lze najít esenci kultovní Ibizy, ale největší změny spočívají uvnitř. Díky ergonomickému designu, velmi kvalitním materiálům a nejmodernější technice bude každá jízda ještě lepším zážitkem.

V interiéru nového modelu Ibiza se změnilo všechno. Ibiza vás ohromí svou kvalitou, od integrovaného dotykového displeje informačního a zábavního systému, až po strukturu povrchu nového čalounění a stehování na volantu a řadicí páce. Můžete si dokonce vytvořit vlastní atmosféru při každodenních jízdách úpravou intenzity dekoračního osvětlení.

Nový SEAT Ibiza vám díky nejmodernější technice nabídne nepřekonatelné zážitky z jízdy. Nový SEAT Ibiza má všechno, co byste mohli chtít a potřebovat, od technologie Full Link a integrovaného navigačního systému až po zadní parkovací kameru.

od 233 700 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Radek Kukačka
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů SEAT
Žádný vůz SEAT Ibiza - DELETE teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor SEAT

Top