SEAT Leon

Chci se projet / Chci více informací

SEAT Leon dokáže lidi přimět, aby se zastavili a zpozorněli. Je to hatchback, který je přivádí v němý úžas. Je to model uplatňující v konstrukci nejmodernější technologie a nabízející skvělé zážitky z jízdy. Prohlédněte si pečlivě zpracované detaily. Podívejte se na jeho linie a tvary. Podívejte se na jeho charakteristické rysy. Pro rodiny naprosto ideální. Technika schválená rodiči.

Vyspělá technika může plnit v automobilu mnoho funkcí, zvyšovat bezpečnost a komfort, nebo činit každou jízdu snadnější a příjemnější. Výbava modelu SEAT Leon 5D všechny tyto předpoklady do puntíku splňuje, ale ve skutečnosti jde ještě o krok dál, poskytuje ryzí radost z jízdy. Koneckonců, naším mottem je technika, kterou si budete užívat.

Bezpečnost vaší rodiny je nejdůležitější a tomu byl podřízen celý proces vývoje modelu Leon 5D. Jeho kompletní bezpečnostní výbava zajišťuje ochranu všech cestujících, v každé situaci a při každé jízdě. Pro značku SEAT je bezpečnost na prvním místě. Neúnavně pracujeme na tom, abyste se na ni mohli s jistotou spolehnout.

 

Radek Kukačka
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů SEAT
Petr Popovič
Prodej nových vozů SEAT
Žádný vůz SEAT Leon teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor SEAT

Top