SEAT Leon ST Cupra

Chci se projet / Chci více informací

Krásu dokážeme ocenit, když si uděláme čas, abychom si ji důkladně prohlédli. Jsou však případy, kdy si ji budete užívat při jízdě na hraně. Takový je Leon CUPRA.

Avantgardní design a soutěživý duch definují DNA vozů naší značky, které poskytují nejintenzivnější zážitky. K těmto kvalitám nyní přibyla i praktičnost a všestranná využitelnost díky příchodu zcela nového modelu SEAT Leon ST CUPRA s objemem zavazadlového prostoru 587 litrů.

Modely CUPRA, poháněné motory TSI s výkonem 290 k, dokážou zrychlit z 0 na 100 km/h už od 5,7 sekundy. Sportovní vzhled všech verzí modelu Leon CUPRA umocňují speciální doplňky, jako jsou červené brzdové třmeny. V interiéru přispívá k ještě intenzivnějším zážitkům z dynamické jízdy červené dekorační osvětlení LED, společně s voličem jízdních režimů CUPRA Drive Profile.

Sečtete-li krásu a výkon, může vám vyjít jen jeden výsledek, ještě intenzivnější prožívání každého dne. Sportovní kombi Leon ST Cupra je plné emocí, dravosti a zároveň i praktickým a hospodárným rodinným společníkem.

Radek Kukačka
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů SEAT
Petr Popovič
Prodej nových vozů SEAT
Žádný vůz SEAT Leon ST Cupra teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor SEAT

Top