SEAT Leon ST X-Perience

Chci se projet / Chci více informací

SEAT Leon X-PERIENCE Kombi, první Leon pro všechny druhy cest, kombinuje osobitý design s exkluzivními prvky výbavy. Výsledkem je ideální vůz pro objevování nových destinací. Vůz, který vám přinese nové zážitky. Vůz pro všechny druhy cest, s nímž si budete užívat každou sekundu jízdy.

SEAT Leon X-PERIENCE Kombi přebírá nádherný design, jímž se vyznačují ostatní modely Leon, a přidává k němu doplňky pro aktivní život na nejrozmanitějších cestách. Specifické prvky, mezi něž patří ochranné obložení okrajů podběhů kol a bočních prahů, kombinují robustnost s ochranou, zatímco zvýšený podvozek usnadní jízdu i po těch nejnáročnějších cestách.

V interiéru je elegantní design umocněn pečlivou pozorností, věnovanou každému detailu. Díky tomu budou všechny zážitky z jízdy nezapomenutelné. Tento vůz je stejně praktický jako atraktivní.

S nejmodernější technikou můžete cestovat bezpečně a pohodlně po nejrůznějších cestách. Systém pohonu všech kol 4Drive se automaticky přizpůsobuje stavu vozovky a mění rozdělení hnací síly mezi jednotlivá kola tak, aby byla zajištěna agilita a ovladatelnost v každé situaci.

Radek Kukačka
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů SEAT
Petr Popovič
Prodej nových vozů SEAT
Žádný vůz SEAT Leon ST X-Perience teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor SEAT

Top