SEAT Mii

od 3,8 l/100 km
od 102,0 g/km

SEAT Mii, nabízený v třídveřových a pětidveřových verzích, je dokonalým malým vozem s dynamickými liniemi a chytrým kompaktním designem.

Současný život je založen na uspokojování vlastních potřeb bez jakýchkoli kompromisů. Potřebujete malý vůz s velkým srdcem. Vůz, který je stejně praktický jako přitažlivý. Vůz, navržený do města, ale vyráběný s nejmodernější technikou v oblastech bezpečnosti a pohonu, díky níž se přizpůsobí jakékoli silnici. Možná, že právě jeho prostřednictvím můžete mít úplně vše. Objevte SEAT Mii, dokonalého průvodce vaším městským životním stylem.

Nový SEAT Mii je navzdory svému malému městskému exteriéru uvnitř skutečným obrem. Chytrý design znamená, že je jak praktický, tak elegantní – život s ním je snadný a zároveň i zábavný.

V interiéru modelu SEAT Mii naleznete mnoho malých detailů, které na vás zanechají velký dojem. SEAT Mii si snadno zamilujete díky praktickým nápadům, jako je háček pro vaši kabelku, a nádherným stylistickým detailům, mezi něž patří barevné prošívání na volantu a chromované doplňky na ovládacích prvcích audiosystému, výdeších ventilační soustavy a klikách dveří.

 

Kontaktujte nás

Radek Kukačka

Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů SEAT

Kontaktní formulář

SEAT Mii skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor SEAT

Top