SEAT Mii

od 3,8 l/100 km
od 102,0 g/km

SEAT Mii, nabízený v třídveřových a pětidveřových verzích, je dokonalým malým vozem s dynamickými liniemi a chytrým kompaktním designem. Výběrem různých vnějších a vnitřních barevných paketů si můžete navrhnout Mii podle vlastních představ ve vašich nejoblíbenějších odstínech s ohromujícími kombinacemi barev karoserie, kol, zrcátek a vnitřního designu. 

Vypadá neméně skvěle, když nahlédnete dovnitř. Elegantní čalounění výtečně doplňuje inteligentní vnitřní design, který optimálně využívá veškerý dostupný prostor. Malý vůz ještě nikdy nebyl tak prostorný. Užívejte si kvalitního interiéru, který vyhoví každému vkusu. V modelu Mii Style vytváří uvolněnější atmosféru čalounění "Jeans II". Máte-li raději atmosféru pulzující životem, rozhodněte se pro model Sport s čalouněním Solo Uni.

Mii je silnou osobností se vším, co k tomu patří. Malý vůz nabízí skvělou manévrovatelnost a mrštnost, která se hodí do městského provozu. Zároveň je ale prostorný. Hlavní předností je pak jeho styl. Kromě toho má řadu chytrých praktických detailů, které vám usnadní život a zpříjemní zážitky za volantem vašeho Mii.

 

Kontaktujte nás

Radek Kukačka

Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů SEAT

Kontaktní formulář

SEAT Mii skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor SEAT

Top