SEAT Toledo

od 4,0 l/100 km
od 0,0 g/km

Čas strávený v rodinném kruhu patří mezi největší potěšení v životě člověka. Ještě větší potěšení přináší možnost dělat společně, cokoli nás napadne. Ať je to den v parku, odpolední nakupování nebo dovolená, nový SEAT Toledo má prostor a technické předpoklady k tomu, aby jakýkoli nápad proměnil v zábavnou rodinnou aktivitu. Nabízí nejvyšší úroveň komfortu a bezpečnosti společně s dokonalým designem.

Členové rodiny, kteří si hrají společně, zůstávají spolu a nový SEAT Toledo skvěle drží krok s jejich spontánními nápady. Díky elegantnímu designu je ideálním vozem pro rodinné výlety i formálnější rodinné příležitosti. LED světlomety a LED diody pro denní svícení umocňují osobitý vzhled přídě a zádě a zároveň zvyšují celkovou bezpečnost na silnicích.

Rodinné výlety někdy nejsou tou nejsnadnější věcí na světě, zejména s malými dětmi. Kdo však nastoupí do nového modelu SEAT Toledo, tomu atmosféra komfortu a mimořádné kvality okamžitě zajistí báječnou náladu po celou cestu. A určitě s tím má co do činění i nádherné čalounění sedadel.

Pro veškeré potřeby vaší rodiny budete mít k dispozici nejen obrovský prostor pro nohy, ale také velkorysý zavazadlový prostor. Zadní výklopné víko usnadňuje nakládání, snáze se otvírá a je ještě praktičtější.

 

Kontaktujte nás

Radek Kukačka

Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů SEAT

Kontaktní formulář

SEAT Toledo skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor SEAT

Top