ŠKODA Citigo

Úzkou jednosměrkou hbitě prokličkujete. Před kavárnou zaparkujete na místě, kam se jiní nevešli. Pak můžete udělat hodně velký nákup, protože na počtu tašek nezáleží. 

Se svými rozměry a snadnou ovladatelností je Citigo jako doma v městských ulicích, ale jeho možnosti jsou daleko širší. Nabízí obratnost v kombinaci s velkým vnitřním prostorem, spolehlivost a bezpečnost. 

Svou lásku k městu dává Citigo sebevědomě najevo. Vůz má moderní svěží design, kterému ovšem nechybí nadčasovost. I když bylo navrženo s ohledem na městské prostředí, je to se vším všudy dospělé auto, ať už jde o třídveřovou, nebo pětidveřovou verzi.

„Tohle musí být ŠKODA,” napadne Vás hned, jak ho uvidíte. Výrazný svěží design s typickou maskou chladiče v chromovaném rámečku, širokými okny a precizně tvarovanými hlavními světlomety Vám okamžitě napoví, do jaké automobilové rodiny Citigo patří.

CITIGO je chytré také pokud jde o zábavu na palubě. Městský šampión značky ŠKODA nabízí mnoho způsobů, jak vaši cestu udělat příjemnější a zábavnější.

Chci se projet / Chci více informací
Michal Král
Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Milan Haškovec
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Top