ŠKODA Fabia

Kdekoli se ŠKODA Fabia objeví, umí na sebe strhnout pozornost. Nejprve Vás upoutá dynamický design exteriéru s ostrými rysy a sportovními proporcemi. Interiér Vás pak nadchne jak precizností a vysoce kvalitními materiály, tak i spoustou prostoru pro posádku a zavazadla. Ale stejně tak Vás Fabia zaujme z hlediska technologií či nepřeberných možností individualizace.

Dejte všem o sobě vědět. A začněte hned. Oblékejte se tak, že ostatním vyrazíte dech. Anebo ještě lépe. Buďte nepřehlédnutelní se svým vozem Fabia.

Jste nepřehlédnutelní. Dobrá. Teď se podívejme dovnitř. Ukažte ostatním, že je toho ještě víc, co je může ohromit. Kombinace krásy a funkčnosti má mnoho variant, ze kterých se dá vybírat.

Riskujte, ale ne za jízdy. Dopřejte si styl, ovšem ne na úkor bezpečí. Buďte středem pozornosti, ale mějte se na pozoru před rizikovými situacemi. Buďte starostliví a přitom si nedělejte zbytečné starosti. Fabia je vůz, na který se můžete spolehnout. Vaše bezpečí při jízdě vozem značky ŠKODA je pro nás prioritou.

od 243 900 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Michal Král
Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Milan Haškovec
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Top