Nová ŠKODA Octavia Combi

Chci se projet / Chci více informací

Nová a ještě prostornější OCTAVIA COMBI počítá s celou vaší rodinou. Do zavazadlového prostoru o objemu 640 litrů pohodlně naložíte vše, co je potřeba, a ještě zbyde spousty místa pro cestující na předních i zadních sedadlech. Obrovský prostor a dokonalé pohodlí. Do města i na dlouhé cesty.

Prostorný interiér a mimořádná praktičnost je ukryta v elegantním, nadčasovém designu. Dalším poznávacím znamením jsou LED světlomety vpředu i vzadu, které přinášejí perfektní viditelnost za všech podmínek.

Cestování vám zpříjemní head-up displej. Revoluční novinkou je automatická převodovka DSG se systémem shift-by-wire u které příkazy k přeřazení probíhají pouze elektronicky.

Novinkou jsou také ergonomická sedadla a multifunkční dvouramenný volant, zároveň přináší několik zcela nových asistenčních systémů, které posouvají ochranu cestujících opět o generaci dál.

Tento vůz vás bude reprezentovat a zároveň zastane funkci spolehlivého společníka.

Získejte prostorné rodinné auto, které je zároveň levné na provoz a ohleduplné k životnímu prostředí. Vybírejte z palety benzinových a naftových motorů dodávaných také v elektrifikovaných variantách.

Michal Král
Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Milan Haškovec
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA

Nová ŠKODA Octavia Combi skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor ŠKODA

Top