ŠKODA Octavia RS 245

od 6,4 l/100 km

Nadčasový vzhled ve sportovním stylu.

Extrémní vzhled modelu OCTAVIA RS 245 dotváří standardně dodávaná 19" kola Xtreme a řada lesklých černých prvků. Například příď zdobí maska chladiče s lesklým černým lakem a specifické logo RS.

Barevný multifunkční displej Maxi DOT, který je součástí sdruženého panelu přístrojů s designem RS, je vybaven funkcí Lap Timer. Sportovní interiér modelu ŠKODA OCTAVIA RS 245 zdobí lesklý černý dekor doplněný o ambientní osvětlení. Vůz ŠKODA OCTAVIA RS 245 pohání čtyřválcový benzinový motor TSI o výkonu 180 kW (245 k). Liftback zrychlí z 0 na 100 km/h za 6,6 sekund.

Stejně jako nový model OCTAVIA nabízí nový vůz OCTAVIA RS 245 řadu působivých asistentů, aby učinil cestování bezpečnějším a pohodlnějším. Kromě toho je také vybaven nejmodernějšími možnostmi, jak propojit váš chytrý telefon s vozem, včetně služeb ŠKODA Connect a platformy SmartLink+. Prediktivní ochrana chodců Front Assist pracuje s radarovým senzorem integrovaným do masky chladiče, který permanentně monitoruje vzdálenost od vozidel vpředu. 

Kontaktujte nás

Michal Král

Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA

Milan Haškovec

Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA

Kontaktní formulář

ŠKODA Octavia RS 245 skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor ŠKODA

Top