Škoda Octavia Combi RS 245

Chci se projet / Chci více informací

Značka ŠKODA nabízí širokou paletu modelů zaměřených na řidiče, kteří touží po dynamickém designu a libují si ve sportovní jízdě. Kromě modelů RS a RS 245 je v ostatních modelových řadách k dispozici také verze SPORTLINE.

Extrémní vzhled modelu OCTAVIA RS 245 dotváří standardně dodávaná 19" kola Xtreme a řada lesklých černých prvků. Například příď zdobí maska chladiče s lesklým černým lakem a specifické logo RS. Barevný multifunkční displej Maxi DOT, který je součástí sdruženého panelu přístrojů s designem RS, je vybaven funkcí Lap Timer. Sportovní interiér modelu ŠKODA OCTAVIA RS 245 zdobí lesklý černý dekor doplněný o ambientní osvětlení. Vůz ŠKODA OCTAVIA RS 245 pohání čtyřválcový benzinový motor TSI o výkonu 180 kW (245 k). Liftback zrychlí z 0 na 100 km/h za 6,6 sekund.

Stejně jako nový model OCTAVIA nabízí nový vůz OCTAVIA RS 245 řadu působivých asistentů, aby učinil cestování bezpečnějším a pohodlnějším. Kromě toho je také vybaven nejmodernějšími možnostmi, jak propojit váš chytrý telefon s vozem, včetně služeb ŠKODA Connect a platformy SmartLink+.

Michal Král
Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Milan Haškovec
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Žádný vůz Škoda Octavia Combi RS 245 teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Škoda

Top