ŠKODA Octavia Combi

od 3,5 l/100 km

Nová ŠKODA Octavia Combi výjimečným způsobem spojuje vysokou funkčnost s dynamickou elegancí. Její design zapůsobí čistotou, precizností a perfektními proporcemi od přední části až po záď.

Rodinné auto potřebuje mnohem víc než jen velký kufr. Se zavazadlovým prostorem o objemu 610 litrů stanovuje ŠKODA Octavia Combi nové standardy ve své třídě. Se sklopenými zadními opěradly se zavazadlový prostor Combi zvětší na 1 740 litrů. Navíc zadní sedadla je možné pohodlně složit zevnitř zavazadlového prostoru jediným stisknutím tlačítka.

Když řeknete „obří prostor“, okamžitě se vám vybaví ŠKODA Octavia Combi. Není mnoho vozů, které by v kompaktním segmentu nabízely delší interiér nebo více prostoru na kolena vzadu,navíc tu je spousta místa na hlavu vpředu i vzadu.

Vysoká úroveň bezpečnosti umožnila modelu ŠKODA Octavia Combi získat pět hvězdiček v crash testech Euro NCAP. Cestující se mohou spolehnout na komplexní řešení pasivní bezpečnosti včetně až devíti airbagů, stejně jako na stabilní a předvídatelné jízdní vlastnosti. 
 

 

Kontaktujte nás

Michal Král

Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA

Milan Haškovec

Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA

Kontaktní formulář

ŠKODA Octavia Combi skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor ŠKODA

Top