ŠKODA Octavia RS Combi

od 6,2 l/100 km

Nová generace modelu Octavia RS Combi se pyšní titulem „nejrychlejší Octavia všech dob“a představuje vrchol nejprodávanější modelové řady vozů ŠKODA. Octavia RS Combi dokonale spojuje sportovní charakter a praktické využití vozu. Octavie RS Combi se vyznačuje dravými liniemi a ostrými hranami, které umocňují dynamický vzhled vozu.

Při čelním pohledu na vůz zaujme nově tvarovaný nárazník s výrazným nasávacím otvorem a plaketa RS na masce chladiče. Zádi vozu dominuje masivní černý difuzor s reflexním pruhem umístěným nad ním a atypicky tvarované nerezové koncovky výfuku. Samozřejmostí jsou LED svítilny ve tvaru písmene C a spoiler na hraně víka zavazadlového prostoru Octavie RS Combi.

Precizně zpracovaný interiér vozu Octavia RS  Combi je vyveden v čistém designu a laděn do černé barvy. Díky celkovému prodloužení vozu o 88 mm se zvětšil také prostor před koleny, díky čemuž si komfort při jízdě užijí i cestující vzadu. Pro zajištění bezpečnosti je Octavia RS Combi vybavena řadou prvků aktivní i pasivní bezpečnosti.

Kontaktujte nás

Michal Král

Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA

Milan Haškovec

Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA

Kontaktní formulář

ŠKODA Octavia RS Combi skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor ŠKODA

Top