ŠKODA Rapid

Často se stává, že nemáte na výběr a musíte v životě zvládnout více úloh. Zastáváte různé role a občas také všechny najednou. A právě pro takové situace je vynikajícím partnerem všestranný vůz ŠKODA Rapid.

Za výrazným moderním designem s čistými elegantními liniemi najdete mimořadný prostor a užitečnou výbavu. A jako každý vůz značky ŠKODA Vám Rapid samozřejmě nabídne i množství Simply Clever prvků. Například SmartGate, který umožňuje propojit Váš smartphone se systémy vozu.

Model Rapid představuje nový designový směr, kterým se značka ŠKODA ubírá. Nabízí tak svěží a atraktivní vzhled. Napojením hlavních světlometů na mřížku chladiče vzniká vizuální jednotka, která vůz opticky rozšiřuje. Při pohledu z boku oslní Rapid čistými elegantními plochami a dynamickými liniemi, které dávají tušit prostorný interiér. Funkční design vozu nalezl své místo na víku pátých dveří. Jejich otevřením vzniká štědrý prostor pro nakládání zavazadel. Dynamika i solidnost z vozu vyzařují i při pohledu zezadu. Trojúhelníkové prolisy okolo registrační značky jsou pozoruhodným detailem.

Rapid je zároveň skvělým příkladem sto dvaceti let progresivního myšlení. Hledáme nová řešení, a přitom vyrábíme auta se stejnou vášní jako na samotném začátku. Inspirací je pro nás naše bohatá historie. Protože k cestě vpřed patří i pohled do zpětného zrcátka.

Varianty

Top