Škoda Superb

Chytrý pohled na luxus

Bohatý vnitřní prostor vozu ŠKODA SUPERB je světem sám pro sebe. Kromě dokonalého pohodlí pro všechny cestující je tam i obrovský prostor, který zajišťuje maximální praktičnost.

Vůz ŠKODA SUPERB nabízí bezpečnost bez kompromisů. Mnoho inovací upraveného modelu se proto zaměřilo na jízdní asistenty, které nabízejí spoustu moderních funkcí.

Kvalitní provedení, nejlepší materiály a komfortní vybavení. Kromě toho, co běžně očekáváme od luxusního vozu, má SUPERB něco navíc a to důmyslná řešení pro všechny vaše každodenní problémy.

Výkonné motory, bleskurychlá převodovka DSG, pohon všech kol a Adaptivní podvozek DCC. Vůz SUPERB nabízí vše, co potřebujete. Díky bohatému výběru různých designů kol pro vůz SUPERB si zajisté najdete ten, který bude vyhovovat vašemu vkusu. Široký výběr 16“ až 19“ litých kol doplňují inovativní designy Aero.

Online služby nové generace ŠKODA Connect poskytují on-line navigaci a informační služby. Součástí této funkce je eCall, který automaticky kontaktuje záchranné složky v případě nehody.

od 845 900 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Michal Král
Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Milan Haškovec
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Top