Škoda Superb Combi iV

Chci se projet / Chci více informací

Oplývá inovacemi. S dojezdem v čistě elektrickém režimu až 62 km.

Plug-in hybridní pohon iV dostanete ve čtyřech výbavových stupních a modelech: Ambition, Style L&K a SportLine. Vyberte si ten pravý pro vás a dosanete nejen odpovídající standardní vybavení, ale také dodatečné vlastnosti specifické pro iV a příležiost vybrat si exkluzivní doplňky.

Díky kombinaci výhod elektromobilů i tradičních automobilů si užijete dokonalou jízdu na všech svých cestách. Na dojíždění za prací ve městě v tichosti a pohodlí použijte elektrický pohon s dojezdem až 62 km, ověřeným podle metodiky WLTP, který nevydává do ovzduší žádné emise. Na delších pracovních cestách, vyjížďkách mimo město nebo na cestě na dovolenou oceníte benzinový motor a 50l nádrž s dojezdem až 930 km.

Bohatý vnitřní prostor vozu ŠKODA SUPERB iV je světem sám pro sebe. Kromě dokonalého pohodlí pro všechny cestující je tam i obrovský prostor, který zajišťuje maximální praktičnost.

eMobilita je zde. Díky ní získáváte jako majitel elektifikovaného vozu ŠKODA řadu výhod: zvýhodnění při nákupu, osvobození od daní a zvýhodněné parkování. Předsvědčte se sami.

Michal Král
Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Milan Haškovec
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Žádný vůz Škoda Superb Combi iV teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Škoda

Top