Škoda Superb Combi

Chci se projet / Chci více informací

Nová ŠKODA Superb se stala absolutním vítězem ankety Auto roku 2016 v ČR, vyhlašované každoročně Klubem motoristických novinářů a Klubem motoristických publicistů ve spolupráci se Svazem dovozců automobilů a Sdružením automobilového průmyslu. Prvenství v kategorii střední a vyšší střední třída jí navíc patří i v hlasování veřejnosti.

Čistá geometrie, působivé kontury povrchů, sošné tvary, ryzí preciznost a elegantní linie jsou těmi nejtypičtějšími prvky nového modelu. Výrazné linie modelu Combi zkrátka sluší. Typické jsou krystalické elementy, kterými je protkán celý exteriér i interiér vozu až po ten nejmenší detail. Vzájemná hra konvexních a konkávních tvarů s čistými hranami, precizními oblouky a ostrými liniemi nabízí neočekávané vjemy. 

Více dynamiky a potěšení z jízdy: pohonné jednotky pro novou generaci ŠKODA Superb Combi nabízejí optimální poměr výkonů a spotřeby. Nová generace přeplňovaných motorů s přímým vstřikováním sestává ze čtyř benzínových agregátů TSI a tří naftových motorů TDI se vstřikováním common-rail. I pokud potřebujete pohon všech kol, může vám nová ŠKODA Superb Combi být k službám. 

Michal Král
Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Milan Haškovec
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Žádný vůz Škoda Superb Combi teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Škoda

Top