ŠKODA Superb Combi

od 3,7 l/100 km
od 106,0 g/km

Nová ŠKODA Superb se stala absolutním vítězem ankety Auto roku 2016 v ČR, vyhlašované každoročně Klubem motoristických novinářů a Klubem motoristických publicistů ve spolupráci se Svazem dovozců automobilů a Sdružením automobilového průmyslu. Prvenství v kategorii střední a vyšší střední třída jí navíc patří i v hlasování veřejnosti.

Čistá geometrie, působivé kontury povrchů, sošné tvary, ryzí preciznost a elegantní linie jsou těmi nejtypičtějšími prvky nového modelu. Výrazné linie modelu Combi zkrátka sluší. Typické jsou krystalické elementy, kterými je protkán celý exteriér i interiér vozu až po ten nejmenší detail. Vzájemná hra konvexních a konkávních tvarů s čistými hranami, precizními oblouky a ostrými liniemi nabízí neočekávané vjemy. 

Více dynamiky a potěšení z jízdy: pohonné jednotky pro novou generaci ŠKODA Superb Combi nabízejí optimální poměr výkonů a spotřeby. Nová generace přeplňovaných motorů s přímým vstřikováním sestává ze čtyř benzínových agregátů TSI a tří naftových motorů TDI se vstřikováním common-rail. I pokud potřebujete pohon všech kol, může vám nová ŠKODA Superb Combi být k službám. 

Kontaktujte nás

Michal Král

Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA

Milan Haškovec

Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA

Kontaktní formulář

ŠKODA Superb Combi skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor ŠKODA

Top