ŠKODA Yeti

Již na první pohled je patrné, že ŠKODA Yeti je SUV s dospělým výrazem a dynamickou elegancí, navržené pro každodenní využití. Většina exponovaných dílů, jako nárazníky a prahy, je lakována v barvě karoserie.

Pro přední část je charakteristické zdůraznění horizontálních linií. Výraznou masku chladiče lemují nově ztvárněné světlomety, které mohou být osazeny bi-xenony a LED technikou pro denní svícení. V souladu s aktuálním designovým trendem značky získaly mlhovky hranatý tvar a přestěhovaly se blíže k vozovce.

Rovněž záď modelu Yeti byla přepracována. Grafika zadních sdružených svítilen působí ještě preciznějším dojmem, novinkou je možnost využití LED techniky. Yeti je také prvním vozem ŠKODA, který může být vybaven parkovací kamerou (Optical Parking Assist).

ŠKODA Yeti vyčnívá mezi kompaktními SUV nejen designem exteriéru, ale také prostorovým konceptem interiéru. Uvnitř vládne vzdušná atmosféra, na které se velkou měrou podílí vertikálně orientované velkorysé prosklení. Díky celkově promyšlenému využití obestavěného prostoru se Yeti řadí na špičku své třídy v nabídce místa pro cestující. Spousta prostoru pro cestující a jejich zavazadla je jednou z klíčových vlastností vozů ŠKODA. Yeti není výjimkou – díky dostatku místa pro nohy i nad hlavou lze cestovatv pohodlí i na dlouhé trasy.

od 379 900 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Michal Král
Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Milan Haškovec
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Top