Škoda Yeti Monte Carlo

Chci se projet / Chci více informací

Charakter modelu ŠKODA Yeti Monte Carlo skvěle padne dobrodruhům se sportovním založením. Zejména pokud představa nabitého víkendu zahrnuje i zábavu mimo zpevněné cesty, protože na výběr je Yeti Monte Carlo i s inteligentním pohonem 4x4.. Ať už si vyberete cokoliv, ať už pojedete kamkoliv, jízda modelem Yeti Monte Carlo bude výjimečná.

Již na první pohled je patrné, že ŠKODA Yeti je SUV s dospělým výrazem a dynamickou elegancí, navržené pro každodenní využití. Většina exponovaných dílů, jako nárazníky a prahy, je lakována v barvě karoserie. Pro přední část je charakteristické zdůraznění horizontálních linií. Výraznou masku chladiče lemují nově ztvárněné světlomety, které mohou být osazeny bi-xenony a LED technikou pro denní svícení. V souladu s aktuálním designovým trendem značky získaly mlhovky hranatý tvar a přestěhovaly se blíže k vozovce.

Model Monte Carlo byl navržen tak, aby vyčníval z davu. Na druhou stranu má i všechny ostatní klady, kterými je Yeti výjimečný. Takže se vším tím stylem dostanete prostorné kompaktní SUV s variabilním interiérem v duchu filosofie simply clever, napěchované moderními bezpečnostními prvky a technikou. 

Michal Král
Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Milan Haškovec
Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA
Žádný vůz Škoda Yeti Monte Carlo teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor Škoda

Top