ŠKODA Yeti Outdoor

od 4,6 l/100 km
od 137,0 g/km

ŠKODA Yeti Outdoor je dobře vybavena pro všechny případy. Je spolehlivým partnerem i na cestách za špatného počasí či náledí. A více než to, ŠKODA Yeti Outdoor nabízí skvělé jízdní vlastnosti na nezpevněných cestách a štěrku. Režim Off-road aktivuje Asistent pro jízdu z kopce a další elektronické systémy, které se přizpůsobí jízdě po nezpevněném povrchu. Umožní vám plně se soustředit na cestu před vámi. Model Yeti si můžete vybrat s pohonem předních nebo všech čtyř kol.

Omlazená ŠKODA Yeti Outdoor vyčnívá mezi kompaktními SUV nejen designem exteriéru, ale také prostorovým konceptem interiéru. Uvnitř vládne vzdušná atmosféra, na které se velkou měrou podílí vertikálně orientované velkorysé prosklení. Díky celkově promyšlenému využití obestavěného prostoru se Yeti Outdoor řadí na špičku své třídy v nabídce místa pro cestující. 

Protože nejvíce času ve Vašem autě strávíte sezením, máme v našem týmu vývojářů experty, kteří věnují tisíce hodin tomu, abyste seuvnitř vozu cítili co nejlépe. Díky nim se Yeti Outdoor může pochlubit pohodlným nastupováním, snadným nalezením pozice za volantem a dobrým výhledem všemi směry.

 

Kontaktujte nás

Michal Král

Vedoucí prodeje pobočky ČB/ Disponent / Prodejce vozů ŠKODA

Milan Haškovec

Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů ŠKODA

Kontaktní formulář

ŠKODA Yeti Outdoor skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor ŠKODA

Top