Volkswagen Caddy 5 Maxi

Chci se projet / Chci více informací

Pokud potřebujete více prostoru, pak je tady pro vás Caddy Maxi, tedy model s prodlouženým rozvorem. Automobilka u něj totiž prodloužila rozvor na 2970 mm (+215 mm) a celkové délka vozu narostla na 4853 mm (+352 mm). Caddy Maxi tak slibuje vnitřní ložnou plochu až 2150 mm (namísto 1797 mm) a až 4,0 m3 úložného prostoru. Caddy Maxi má standardně 7 míst. Ve verzi cargo potom 2 místa.

Caddy Maxi je možné objednat s jedněmi nebo dvojicí postranních posuvných dveří, výklopnými zadními dveřmi nebo křídlovými zadními dveřmi. Čistě užitková skříňová verze Cargo (uzavřená karoserie bez oken vzadu) navíc dostala i boční plechové dveře bez oken, což zamezí nežádoucím pohledům do nákladového prostoru.

Důležitou novinkou je však i zvětšení bočních posuvných dveří, které z původní délky 701 mm povyrostly na 840 mm, vejde se tedy paleta naložená bočními dveřmi. V kombinaci s rozšířením interiéru o 11 mm tak může být dozadu klidně naložena druhá europaleta. Dvojice europalet přitom může být do interiéru naložena stylem uprostřed napříč a vzadu napříč, nebo uprostřed napříč a vzadu podélně.

Michael Průcha
Prodejce vozů VW Užitkové
Ing. Vladimír Klouda
Prodejce vozů VW Užitkové

Volkswagen Caddy 5 Maxi skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor VW užitkové

Top