Volkswagen Caddy osobní

Chci se projet / Chci více informací

Nákup ve dvou, cesta na letní dovolenou v pěti nebo cesta na oslavu dětských narozeni v sedmi. Nový Caddy bere život takový, jaký je. Ve své již čtvrté generaci je přitom stejně spolehlivý, flexibilní a mnohostranný jako jeho předchůdce, pouze je ještě komfortnější a úspornější. To z něj činí zcela výjimečný a všestranný automobil, který je perfektně připraven na všechny výzvy všedních dnů.

Nový Caddy spojuje výrazný design a nenucený projev s mnoha inovacemi. Jasné a ostře modelované tvary formují jeho exteriér i interiér. Kola z lehké slitiny a bi-xenonové světlomety z vás na silnici udělají centrum pozornosti všech pohledů.

V interiéru nového vozu Caddy na vás čeká až sedm mimořádně pohodlných sedadel a nová vysoce kvalitní kabina. Komfortní palubní deska je doplněna atraktivními dekoračními lištami. Samozřejmostí je také několik držáků nápojů a mnoho praktických odkládacích přihrádek. V novém voze Caddy je možné sedadla druhé řady snadno sklopit, překlopit nebo zcela vyjmout. Vytvoří se tak dostatek prostoru pro velký nákup nebo transport menších kusů nábytku. 

Jiří Komrska
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů VW Užitkové
Ing. Vladimír Klouda
Prodejce vozů VW Užitkové
Žádný vůz Volkswagen Caddy osobní teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor VW UŽITKOVÉ

Top