Volkswagen Caddy osobní

Nákup ve dvou, cesta na letní dovolenou v pěti nebo cesta na oslavu dětských narozeni v sedmi. Nový Caddy bere život takový, jaký je. Ve své již čtvrté generaci je přitom stejně spolehlivý, flexibilní a mnohostranný jako jeho předchůdce, pouze je ještě komfortnější a úspornější. To z něj činí zcela výjimečný a všestranný automobil, který je perfektně připraven na všechny výzvy všedních dnů.

Nový Caddy spojuje výrazný design a nenucený projev s mnoha inovacemi. Jasné a ostře modelované tvary formují jeho exteriér i interiér. Kola z lehké slitiny a bi-xenonové světlomety z vás na silnici udělají centrum pozornosti všech pohledů.

V interiéru nového vozu Caddy na vás čeká až sedm mimořádně pohodlných sedadel a nová vysoce kvalitní kabina. Komfortní palubní deska je doplněna atraktivními dekoračními lištami. Samozřejmostí je také několik držáků nápojů a mnoho praktických odkládacích přihrádek. V novém voze Caddy je možné sedadla druhé řady snadno sklopit, překlopit nebo zcela vyjmout. Vytvoří se tak dostatek prostoru pro velký nákup nebo transport menších kusů nábytku. 

Chci se projet / Chci více informací
Jiří Komrska
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů VW Užitkové
Ing. Vladimír Klouda
Prodejce vozů VW Užitkové

VW UŽITKOVÉ Caddy osobní skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor VW UŽITKOVÉ

Top