Volkswagen California 6.1

Usínat pod oblohou plnou hvězd. Ráno se probouzet při šumění moře. Prozkoumávat cizí země a přesto se cítit pořád jako doma: California 6.1 je čistá svoboda.

California 6.1 je váš obývací pokoj na cesty. Prostorný interiér nabízí dostatek místa pro Váš další rozvoj. Vařit, spát, relaxovat - vše jako doma. Jen s celým světem přede dveřmi.

Už v přístrojové desce se skrývá mnoho nových nápadů, které udělají z vaší jízdy na vytoužené místo a z pobytu mimo frekventované cesty ohromný zážitek. Těšit se můžete mimo jiné na digitální přístrojovou desku s vysokým rozlišením, na multimediální Infotainment systémy nejnovější generace a na nejmodernější možnosti propojení s aplikací Volkswagen We Connect.

California 6.1 je perfektní na cestu po pobřeží. A na nakupování v džungli velkoměsta. Díky rozpoznávání dopravních značek, ochraně boků vozidla, asistentu pro kompenzaci bočního větru, asistentu pro udržování vozu v jízdním pruhu, parkovacímu asistentu, asistentu pro vyparkování a asistentu pro couvání s přívěsem.

od 1 777 978 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Jiří Komrska
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů VW Užitkové
Ing. Vladimír Klouda
Prodejce vozů VW Užitkové
Žádný vůz Volkswagen California 6.1 teď bohužel nemáme na skladě.

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor VW UŽITKOVÉ

Top