Volkswagen Caravelle 6.1

Udělejte si pohodlí. Bohatá a výrazně rozšířená sériová výbava i komfortní prvky mimořádné výbavy přispívají k nekomplikovanému ovládání na úrovni osobních automobilů. A tak si můžete každý den za volantem užívat v naprosté pohodě.

Elektromechanické řízení ve voze Caravelle 6.1 Vám nabízí aktivní a adaptivní podporu téměř ve všech jízdních situacích. Inovativní koncept servořízení tvoří navíc základ pro nejmodernější asistenční systémy – asistent pro vyparkování, automatická regulace odstupu, parkovací asistent, asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu.

Vysoký výkon, výborná trakce. Caravelle 6.1 je k dispozici s různými variantami motorů a převodovek. Volitelná dvouspojková převodovka (DSG) bez přerušení tažné síly je navíc obzvláště komfortní a úsporná. V kombinaci s nabízeným pohonem všech kol 4MOTION zajistí, že s vozem Caravelle 6.1 svoji práci zvládnete všude, kde je třeba.

Volkswagen Caravelle 6.1 najdete ve 3 výbavových stupních: Trendline, Comfortline, Highline. 9 míst, pohodlné bederní opěrky, 3-zónová automatická klimatizace a četné odkládací přihrádky se postarají o Váš maximální komfort. Prostě všestranný vůz pro všechny.

od 1 222 571 Kč
Chci se projet / Chci více informací
Jiří Komrska
Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů VW Užitkové
Ing. Vladimír Klouda
Prodejce vozů VW Užitkové

Volkswagen Caravelle 6.1 skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor VW UŽITKOVÉ

Top